Menu

Kibaroğlu ; stratejilerini, faaliyet gösterdiği ülkelerin perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile, sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. Kibaroğlu İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler. Şirket strateji ve değerleri ile örtüşen, çalışan mutluluğu ve bağlılığına hizmet eden objektif İnsan Kaynakları sistemlerinin kurulması ve uygulanmasını sağlamak ana görevimizdir.

Kibaroğlunda Kariyer Eğitimleri

Mağazalarımızda çalışan personelimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki eğitimleri kapsar.

.

Mağaza yöneticilerimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki gelişim faaliyetlerini kapsar.

.

Genel Müdürlük ve Şube’lerde idari birimlerde bulunan çalışanlarımızın işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca almaları gereken mesleki eğitimleri kapsar.

.

Farklı yönetim kademelerindeki yöneticilerimizin ve geleceğin liderleri olarak görülen potansiyel çalışanlarımızın yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen eğitimleri kapsar.

.

Gıda perakendesinde önemli bir uzmanlık olan taze gruplarda (et, şarküteri, meyve sebze) mağaza çalışanları ve yöneticilerimizin üretimden satışa kadar olan tüm süreçler ve ürün özellikleri hakkında uzmanlıklarını geliştirebilecekleri programları kapsar.

.

Yetkinlik Geliştirme, Yabancı Dil, Sistem Süreç ve Yaşam-Hobi başlıkları altında mesleki ve liderlik gelişimine katkı sağlayacak tamamlayıcı programları kapsar.

İş Başvuru Formu
Başvuru Formu
 
Ad-Soyad
Departman
Cinsiyet Erkek Bayan
Email:
Tel:
Son İş Tecrübesi
Talep Edilen Ücret
Toplam İş Deneyimi
Ehliyet
Sigara Kullanımı